0 Mile
Home / Apie

Apie

Psichoterapijos.lt portalas yra platforma vienijanti psichologinių paslaugų ieškančius asmenis ir jas suteikiančius specialistus. Psichologai ir psichoterapeutai gali visiškai nemokamai sukurti savo anketą, kurioje gali pateikti visą būtiną informaciją apie savo teikiamas paslaugas, o suinteresuoti lankytojai gali susirasti sau tinkamą specialistą remdamiesi anketose pateikta informacija. Portalo paieškos sistema leidžia labai lengvai atrasti specialistus pagal bet kurį dominantį kriterijų: miestą, paslaugų kainą, kvalifikaciją, veiklos sritį, teorinę orientaciją, kalbą, kuria gali būti vykti konsultacija ir daugelį kitų kriterijų.

Portale taip pat talpinami su psichologija susiję informaciniai straipsniai ir autoriniai specialistų tekstai. Taip siekiame ne tik pateikti daugiau naudingos informacijos apie psichologiją bendrai, bet taip pat išsklaidyti mitus susijusius su psichologinėmis paslaugomis bei pateikti visą būtiną informaciją, kad suinteresuotas lankytojas galėtų tinkamai pasirinkti jam aktualias ir galinčias pagelbėti psichologines paslaugas.

Nuo 2022 metų vasario 3 dienos psichoterapijos.lt portalas visiškai atsinaujino. Nauja portalo versija garantuoja dar daugiau patogumo ir funkcionalumo tiek psichologines paslaugas teikiantiems specialistams, tiek jų ieškantiems lankytojams.