Privatumo politika

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Specialisto anketos duomenys

Portale psichoterapijos.lt kiekvienas specialistas gali susikurti savo anketą, kurioje pateikti duomenys bus matomi viešai. Anketa ir jos duomenys gali būti koreguojami ar ištrinami anketą sukūrusio asmens iniciatyva. Nepavykstant to padaryti, anketą sukūręs asmuo gali kreiptis į portalo administraciją su prašymu koreguoti ar ištrinti anketos duomenis ir/ar pačią anketą. Portalo administracija neatsako už pateiktos informacijos tikslumą.

Atsiliepimai ir komentarai

Kiekvienas lankytojas gali palikti atsiliepimą specialisto anketoje arba komentarą po straipsniu. Be duomenų, kurie yra viešai matomi paskelbus atsiliepimą ar komentarą (nurodytas vardas bei atsiliepimo ar komentaro tekstas), portale taip pat fiksuojamas autoriaus IP adresas, kuris naudojamas išimtinai automatizuotai apsaugai nuo brukalų.

Failai

Pildant anketą arba rašant komentarą/atsiliepimą galima įkelti nurodyto formato failus (nuotraukas). Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų - vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą "Prisiminti mane", Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Savo valia patalpinti duomenys specialisto anketoje ar lankytojo komentare/atsiliepime bei su tuo susijęs IP adresas yra saugomi neribotą laiką arba iki kol duomenis pateikęs asmuo kreipiasi dėl jų pašalinimo.

Slapukai jūsų kompiuteryje yra saugomi skirtingą laiką, priklausomai nuo slapuko ir jo funkcijos. Juos bet kada galite pašalinti savo valia naudodamiesi naršyklėje esančiomis funkcijomis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Jūsų duomenų naudojimas

Jokie pateikti duomenys, išskyrus tuos, kurie puslapyje laisva valia yra pateikiami ir matomi viešai, suprantant, kad bet kas juos taip pat gali naudoti laisva valia, nėra perduodami trečiosioms šalims. Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

Kontaktinis el. pašto adresas: info@psichoterapijos.lt

Privatumo politikos atnaujinimas

Paskutinis privatumo politikos atnaujinimas įvyko: 2022-02-03.