Šeimos psichologas

Sakoma, kad nėra namų be dūmų ir šis posakis visiškai teisingas. Svarbiausia, kad iškilus problemoms šeimos labai dažnai nustoja kalbėtis, elgiasi impulsyviai ir taip visa situacija dar labiau bloginama. Jeigu reikia pagalbos – Jums padės šeimos psichologas, kurio organizuojamos konsultacijos teikiamos tiek sutuoktiniams arba kartu įtraukiami ir vaikai. Kadangi kiekviena situacija yra skirtinga, problemos varijuoja – specialistas prisitaiko prie savo pacientų ir naudoja problemos mažinimo priemones taip, kaip jie labiausiai tinka konkrečiai situacijai spręsti.

Šeima yra visuma ir visiškai natūralu, kad jeigu nors vienas narys nebenori būti bendrumo dalimi – reikalinga pagalba. Svarbiausia yra kuo anksčiau kreiptis į specialistą, kadangi tokiu atveju problemos branduolio sprendimas truks mažiau laiko, juolab, pavyks norimų rezultatų pasiekti ilgam laikui.

Žinoma, kartais net ir šeimos psichologas nėra gabus išspręsti problemų, kadangi būtinas narių noras bendradarbiauti ir ieškoti kompromiso. Kartais šeimos kreipiasi tada, kai nori taikytis, o kartais šis poreikis atsiranda psichoterapijų metu.

Atsiliepimai

mood_bad
  • Kol kas atsiliepimų nėra.
  • chat
    Add a comment